Wycena strony internetowej

Home  »  Wycena strony internetowej

Wycena strony internetowej

Aby wycena strony internetowej była dokładna proszę o wypełnienie poniższego formularza. Dodatkowe pola będą się pojawiać w miarę zaznaczania niektórych pól. Chociaż formularz może wydawać się długi to i tak warto go wypełnić jak najdokładniej, gdyż zmniejszy to później ilość wymienionych emaili, gdy będziemy ustalać szczegóły projektu. Jeżeli nie jesteś pewien(na) odpowiedzi na jakieś z pytań - pozostaw pole puste.

Informacje ogólne

 • Czym jest domena?

  Domena to adres , który wpisujesz w przeglądarkę internetową aby wyświetlić daną stronę www np: facebook.pl

 • Czym jest hosting?

  Hosting to wydzielone miejsce na serwerze, który jest stale podłączony do internetu. To tam rezydują pliki Twojej strony internetowej.

Struktura strony

Elementy i funkcjonalności

 • Co to jest CMS?

  CMS, czyli system zarządzania treścią to oprogramowanie, które pozwala zamieszczać, usuwać i edytować treści na stronie internetowej poprzez edytor tekstowy. Dostęp do niego uzyskujemy po zalogowaniu się do panelu administracyjnego. Dzięki CMS'om zarządzanie treściami na stronie jest znacznie łatwiejsze - znajomość programowania nie jest wymagana.

Zaznacz elementy i funkcjonalności, które mają pojawić się na stronie

Szata graficzna

 • Czym jest widok?

  Widok w kontekście stron internetowych to unikalny dla podstrony lub grupy podstron wygląd / układ elementów. Przykład: jeżeli strona ma 6 podstron, stronę główną + zupełnie inaczej wyglądające 5 podstron zbudowanych głównie z tekstu to taka strona jest zbudowana na dwóch widokach

Stylistyka strony internetowej