• projekt www

U Justyny


 • Klient

  Projekt osobisty
 • Opis

  Nowy projekt w moim portfolio – strona internetowa salonu fryzjerskiego (projekt graficzny)!

  Moim celem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej, o delikatnym, kobiecym charakterze. Dlatego zdecydowałem się na jasną kolorystykę i tandem Playfair Display z Nunito. Pierwszy z fontów nadaje projektowi powagi i elegancji, a drugi delikatności.

  Jeżeli chodzi o strukturę strony głównej, to nie jest ona zbyt rozbudowana. W nagłówku strony znajduje się przyciągający uwagę slider z hasłami reklamowymi oraz menu główne. Ma ono postać tzw. hamburgera i jest przyklejone do okna przeglądarki.  Dzięki temu przeglądający witrynę użytkownicy nie będą musieli szukać numeru telefonu czy email’a.

  Poniżej jest sekcja z informacjami o właścicielce i firmie oraz przewijaną galerią ze zdjęciami wykonanych fryzur, mającą na celu zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzenia salonu.

  Pozostałe sekcje przedstawiają informacje o firmie w liczbach, usługi, jest też formularz zapisu do newsletter’a i standardowo stopka.

  Zaprezentowana strona internetowa salonu fryzjerskiego z pewnością zrobi pozytywne wrażenie na odwiedzających ją użytkownikach.


  Uznanie autorstwa grafik wykorzystanych w projekcie:

Strona internetowa salonu fryzjerskiego - projekt graficzny