• projekt www

Strona internetowa dla firmy budowlanej Eneti.


 • Klient

  Projekt osobisty
 • Opis

  Zaprezentowana strona internetowa (projekt graficzny) została wykonana dla firmy budowlanej Eneti.

  Podczas tworzenia projektu graficznego starałem się nadać stronie nowoczesnego charakteru. Zastosowałem więc mniej standardowy, za to bardziej ciekawy układ elementów na stronie. Widać to szczególnie w nagłówku strony i sekcji projektów znajdującej się poniżej.

  Jeżeli chodzi o czcionkę to wybór padł na Montserrat . Sprawdza się ona świetnie w tego typu nowoczesnych projektach.

  Aby zachować powagę strony internetowej zdecydowałem się ograniczyć ilość kolorów na stronie. I tak kolorem przeważającym jest biel (#ffffff), kolorem dopełniający czerń (#1c1c1c), a akcentowym pomarańcz (#ff7428) – pasuje on do branży budowlanej.

  Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę przy tworzeniu nowoczesnej strony internetowej są animacje. Przy kodowaniu strony należałoby zadbać o to by były „gładkie” i ciekawe.

  Podsumowując – myślę że wykonałem estetyczny i nowoczesny projekt strony internetowej. Jeżeli spodobał się on Tobie, napisz do mnie na adres [email protected] lub wypełnij formularz kontaktowy w stopce strony. Chętnie wykonam dla ciebie nowoczesną stronę internetową. A jeżeli masz już jasno skonkretyzowany pomysł to zachęcam do wypełnienia formularza wyceny strony internetowej.

 • Zakres Prac

  Przygotowanie projektu graficznego
 • Technologie

  Adobe Photoshop
Strona internetowa dla firmy budowlanej Eneti (projekt graficzny).